Przyłącz się do Ciepła systemowego

Jeśli zdecydujecie się Państwo na korzystanie z dostarczanego przez nas Ciepła Systemowego, nie musicie przejmować się formalnościami związanymi z wykonaniem przyłącza, węzła oraz odbiorami technicznymi.

O przyłączenie budynku do Ciepła systemowego, może wystąpić każda osoba fizyczna lub prawna, użytkująca dany obiekt na podstawie posiadanego tytułu prawnego. Może to być zarówno właściciel obiektu, zarząd wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni mieszkaniowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych odbiorców ciepła, staraliśmy się ograniczyć do niezbędnego minimum zarówno wymogi finansowe, formalno-prawne, jak również zaangażowanie naszych odbiorców w całą procedurę, związaną z przyłączeniem obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wszystkich zainteresowanych podłączeniem do Ciepła systemowego, a w szczególności tych, których nieruchomości leżą w pobliżu istniejącej sieci, zapraszamy do Biura Obsługi Klienta. Resztą my się zajmiemy. Określimy między innymi rodzaj węzła cieplnego i sposób podłączenia obiektu do sieci ciepłowniczej. Wszystko to zostanie przedstawione w wytycznych i warunkach technicznych przyłączenia. Warunki techniczne wydajemy bezpłatnie. Przygotujemy kalkulację kosztów. Wszystkim zainteresowanym Ciepłem systemowym oraz budową, modernizacją lub wymianą węzła cieplnego zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo w tym zakresie. Wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań!

4 proste kroki, aby zostać Odbiorcą nowoczesnego i komfortowego Ciepła systemowego:

1. Wypełnij wniosek i klauzulę informacyjną o przyłączenie do Ciepła systemowego i dostarcz do nas
2. Na podstawie wniosku o przyłączenie wydamy warunki techniczne przyłączenia zawierające wszystkie koszty, które poniesie Odbiorca
3. Po akceptacji warunków technicznych przygotujemy umowę o przyłączenie do Ciepła systemowego.
4. Po wybudowaniu przyłącza cieplnego przygotujemy umowę na sprzedaż i przesyłanie Ciepła systemowego.

Gratulacje! Jesteś już Odbiorcą Ciepła systemowego

Pliki do pobrania: