Kontakt

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o. o.
ul. Staszica 13
62-200 Gniezno
REGON: 632036595
NIP: 784-00-03-286
KRS: 0000023463
Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 14.783.000,00 zł
tel.: 61 428-45-50
tel./fax: 61 428-45-54
e-mail: pec@pec.gniezno.pl
web: www.pec.gniezno.pl

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Gnieźnie jest Tomasz Henzler, adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Biuro Obsługi Klienta

W trosce o sprawną i satysfakcjonującą obsługę klienta uruchomiliśmy Biuro Obsługi Klienta, które będzie pilotowało każdą sprawę zgłaszaną do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, od momentu jej zasygnalizowania do jej rozwiązania (zakończenia).
Dzięki temu, mimo konieczności zaangażowania wielu osób zarówno w proces wydania warunków podłączenia klienta do naszej sieci ciepłowniczej, przygotowania umów, podłączenia obiektów klienta do sieci ciepłowniczej, czy też przygotowania dokumentów rozliczeniowych, Państwo będziecie kontaktowali się tylko i wyłącznie z jedną osobą, przydzieloną do sprawy w ramach Biura Obsługi Klienta.

Wyznaczona osoba będzie także odpowiedzialna za przyjęcie, realizację i rozliczenie usługi realizowanej na Państwa zlecenie przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cielnej w Gnieźnie.
Wszystko po to aby oszczędzić Państwa czas i zagwarantować Państwu pełną wygodę i satysfakcję podczas współpracy z PEC w Gnieźnie.

Mimo że dokładamy wszelkich starań aby proces rozliczania sprzedanej energii cieplnej przebiegał sprawnie i bez jakichkolwiek pomyłek, może się zdarzyć, że w wyniku awarii urządzenia pomiarowego lub błędu ludzkiego nastąpi przekłamanie na dokumencie rozliczeniowym (na fakturze).
Taki fakt prosimy zgłosić do Biura Obsługi Klienta, które w możliwie najkrótszym terminie wyjaśni nieporozumienie i udzieli Państwu wyczerpującej odpowiedzi.
W miarę potrzeby dokona także korekty dokumentów rozliczeniowych.

Do Biura Obsługi Klienta, można udać się osobiście: ul. Stanisława Staszica 13, pokój nr 1

Z Biurem Obsługi Klienta można skontaktować się także telefonicznie. Telefon stacjonarny do Biura Obsługi Klienta: 61 428 45 62

Zachęcamy Państwa do skorzystania z kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail: Poczta elektroniczna: bok@pec.gniezno.pl

Pytania można kierować również poprzez formularz kontaktowy

Dojazd komunikacją miejską:

  • z centrum miasta – autobus numer 9, 17
  • z „Winiar” – autobus numer 9, 17
  • z ul. Poznańskiej – autobus numer 2