III turniej o puchar Prezesa PEC w bowlingu rozstrzygnięty

Mirosław Kryszak, zwycięzcą III turnieju o puchar Prezesa PEC w bowlingu. Rywalizacja jak zwykle była bardzo zacięta. Drugie miejsce zajął Krzysztof Andryszak, a trzecie Grzegorz Manuszak. 13 kwietnia 2012 r. odbył się III turniej o puchar Prezesa PEC w bowlingu. Wzięło w nim udział 20 pracowników i emerytów naszego przedsiębiorstwa. Zawody przeprowadzone były w sposób dwuetapowy. Runda zasadnicza, w której udział wzięli wszyscy i runda finałowa, w której wystąpiło 6 najlepszych zawodników.

Zwycięzcą kolejnego turnieju został Mirosław Kryszak, drugi był Krzysztof Andryszak, a trzecie miejsce zajął Grzegorz Manuszak. Cała trójka odebrała z rąk Prezesa PEC puchary oraz drobne upominki. Turniej został przeprowadzony w sali hotelu „Nest” przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie, a sfinansowany został ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Kolejny, IV turniej o puchar Prezesa PEC już za rok.