II miejsce dla PEC w konkursie „Firma pełna ciepła 2020”

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie po raz kolejny zorganizowała spotkanie, podczas którego podsumowano wspólne działania firm ciepłowniczych w Polsce oraz wyznaczono cele i kierunki działań na kolejny rok. Tym razem ze względu na panującą epidemię spotkanie miało charakter zdalny.

Podczas spotkania ogłoszono nagrody w konkursie „Firma Pełna Ciepła 2020”, dla firm, które najlepiej lokalnie korzystają ze wspólnej marki produktowej, jaką jest Ciepło Systemowe. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gnieźnie zajęło II miejsce w tegorocznym rankingu ustępując jedynie LPEC Lublin S.A. Na trzecim miejscu uplasował się ZEC Inowrocław.

Miejsce na podium w konkursie świadczy o efektywności korzystania z potencjału marki Ciepło Systemowe, wzmacnianiu swojego wizerunku na rynku lokalnym oraz kreowaniu pozytywnego wizerunku branży ciepłowniczej w Polsce.

Ponadto uzyskaliśmy również wyróżnienie za zajęcie I miejsca w kategorii „Aktywności lokalne z marką Ciepła Systemowego”.

Przypomnijmy, że, że to trzecie z rzędu podium w tym prestiżowym konkursie dla naszego przedsiębiorstwa. W ubiegłym roku zajęliśmy I miejsce, natomiast w roku 2018 byliśmy na III pozycji.

II Miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *