PEC z kryształowym Gospodarczo-Samorządowym HIT-em Regionów za 2019 rok

28 lutego br. w Poznaniu ogłoszono laureatów Gospodarczo-Samorządowego HIT-u Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Projekt HIT jest przedsięwzięciem nagradzającym, wyróżniającym i promującym firmy, samorządy terytorialne lub osoby. Celem projektu jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz szeroko rozumianych działań ekologicznych i organizacyjnych.

W przedsięwzięciu uczestniczą firmy, instytucje, samorządy terytorialne, które zostały zarekomendowane przez starostów, wójtów i burmistrzów, izby gospodarcze i rolnicze oraz organizatorów.

Ocenie podlega przede wszystkim nowatorstwo i jakość zgłoszonych produktów, usług, koncepcji i działań.

Kapitułę tworzą starostowie, przedstawiciele samorządów terytorialnych, gospodarczych, stowarzyszeń zawodowych, reprezentanci izb gospodarczych, dziennikarze i przedstawiciele organizatorów.

Kryształowy HIT regionów za 2019 rok w kategorii Działania Ekologiczne Roku zdobyło Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o.

Kapituła wzięła pod uwagę modernizację źródeł ciepła wraz ze stacjami odpylania, którą dokonaliśmy w ciepłowni C-13 przy ul. Spichrzowej 18 w Gnieźnie. Dzięki tym inwestycjom udało się ograniczyć emisję efektów ubocznych spalania węgla do atmosfery.

DSCN3581

DSCN3584

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *