Druga edycja akcji „Zmień bojler na kaloryfer” w SP nr 8

Już po raz drugi w Szkole Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Pawła Cymsa 14 w Gnieźnie odbyła się nietypowa lekcja wychowania fizycznego, którą poprowadzili doświadczeni nauczyciele WF, Pan Kamil Murch i Pan Krzysztof Krüger. Lekcja zorganizowana została przez władze placówki przy współpracy z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Trening związany był z ogólnopolską kampanią „Zmień bojler na kaloryfer”, której pomysłodawcą jest marka Ciepło Systemowe. W lekcji brali udział uczniowie z klas czwartych i ósmych. Dzieci i młodzież miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach aerobowych oraz crossficie.

Na zakończenie uczniowie otrzymali specjalne książeczki przygotowane przez markę Ciepło Systemowe, w której oprócz wcześniej wspomnianych zestawów ćwiczeń opisana jest zbilansowana dieta zapewniająca dostawę energii do organizmu oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Dzięki książeczkom uczniowie będą mieli możliwość kontynuowania ćwiczeń w domu. Wystarczy trening 3 razy w tygodniu i odrobina wysiłku, aby zadbać o prawidłowy rozwój młodego człowieka.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi SP nr 8, Panu Markowi Machińskiemu za umożliwienie przeprowadzenia akcji na terenie szkoły oraz Panom Kamilowi Murchowi i Krzysztofowi Krügerowi za profesjonalne przeprowadzenie zajęć fizycznych.

DSCN3487 DSCN3515 DSCN3490 DSCN3493 DSCN3502 DSCN3503 DSCN3507 DSCN3523

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *