I miejsce dla PEC Gniezno!

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie po raz 12 zorganizowała spotkanie w Warszawie, podczas którego podsumowano wspólne działania firm ciepłowniczych w Polsce oraz wyznaczono cele i kierunki działań na kolejny rok.

Podczas spotkania wręczono nagrodę w konkursie „Firma Pełna Ciepła 2019”, dla firmy, która najlepiej lokalnie korzysta ze wspólnej marki produktowej, jaką jest Ciepło Systemowe. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gnieźnie zajęło I miejsce w tegorocznym rankingu, ustanawiając nowy rekord punktowy!

Na drugim miejscu uplasowało się Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie, a na trzecim Eco Kutno Sp. z o.o.

Najwyższe miejsce w konkursie świadczy o efektywności korzystania z potencjału marki Ciepło Systemowe, wzmacnianiu swojego wizerunku na rynku lokalnym oraz kreowaniu pozytywnego wizerunku branży ciepłowniczej w Polsce.

Ponadto uzyskaliśmy również 6 wyróżnień za zajęcie I miejsca w kategorii: „Wdrażanie marki Ciepła Systemowego”, „Zaangażowanie w rozwój marki Ciepła Systemowego”, „Działania B2C z marką Ciepła Systemowego”, „Public Relations z marką Ciepła Systemowego”, „Standardy Marketingowe dostawcy Ciepła Systemowego”, „Aktywności lokalne z marką Ciepła Systemowego”.

I miejsce

DSCN2874DSCN2881DSCN2880DSCN2879DSCN2878

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *