Lekcja WF w Szkole Podstawowej nr 8 w ramach kampanii „Zmień bojler na kaloryfer”

W Szkole Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Pawła Cymsa 14 w Gnieźnie odbyła się nietypowa lekcja wychowania fizycznego, którą poprowadzili doświadczeni nauczyciele WF, Pan Kamil Murch i Pan Jarosław Surman. Lekcja zorganizowana została przez władze placówki przy współpracy z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Trening związany był z ogólnopolską kampanią „Zmień bojler na kaloryfer”, której pomysłodawcą jest marka Ciepło Systemowe. Młodzież miała okazję uczestniczyć w ćwiczeniach aerobowych oraz crossficie.

Na zakończenie uczniowie otrzymali specjalne książeczki przygotowane przez markę Ciepło Systemowe, w której oprócz wcześniej wspomnianych zestawów ćwiczeń opisana jest zbilansowana dieta zapewniająca dostawę energii do organizmu oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Dzięki książeczkom uczniowie będą mieli możliwość kontynuowania ćwiczeń w domu. Wystarczy trening 3 razy w tygodniu i odrobina wysiłku, aby zadbać o prawidłowy rozwój młodego człowieka.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi SP nr 8, Panu Markowi Machińskiemu za umożliwienie przeprowadzenia akcji na terenie szkoły oraz Panom Kamilowi Murchowi i Jarosławowi Surmanowi za profesjonalne przeprowadzenie zajęć fizycznych.

DSCN2528

DSCN2576

DSCN2571

DSCN2540

DSCN2590

DSCN2612

DSCN2621

 Książeczka

boiler_kaloryfer_plakat_RGB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *