Nowe podłączenia do sieci ciepłowniczej

Okres letni sprzyja pracom budowlanym. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to najlepszy moment na dokonywanie nowych inwestycji związanych z podłączeniem do sieci ciepłowniczej nowych odbiorców.

W ramach programu „KAWKA” wykonano przyłącza cieplne do budynków przy ul. Czystej 2 i 2b. W ramach tego programu w tym roku zostaną podłączone jeszcze obiekty przy ul. Chrobrego 8, Dąbrówki 9, Sienkiewicza 23, Rzeźnickiej 1 i Św. Wawrzyńca 11.

Obecnie prace trwają w rejonie ul. Krzywe Koło – jest to kolejny etap inwestycji, którą rozpoczęto w 2016 r. W ubiegłym roku położono sieć cieplną na odcinku od ul. Mieszka I do ul. Dąbrówki. Inwestycja jest realizowana w celu zasilenia centrum miasta w Ciepło systemowe i likwidacji pieców węglowych jako źródła szkodliwej emisji pyłów i gazów. Budowa sieci umożliwi podłączenie nowych odbiorców oraz dodatkowo poprawi przepustowość sieci magistralnej. W tym roku podłączony zostanie m.in. nowo budowany obiekt przy ul. Grzybowo 34.

DSCN1501 DSCN1504

W realizacji znajduję się także budowa sieci ciepłowniczej do obiektu wielkopowierzchniowego przy ul. Witkowskiej oraz do hali widowiskowo – sportowej przy ul. Zabłockiego.

DSCN1512 DSCN1492

 

DSCN1494

DSCN1496

PEC przy udziale Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej kontynuuje prace związane z zamianą gazowych podgrzewaczy wody na ciepłą wodę z PEC na os. Tysiąclecie. W ramach tego programu planuje się w bieżącym roku dostawę ciepłej wody z PEC do wybranych obiektów położonych przy ul. Roosevelta, Libelta, Budowlanych oraz Sikorskiego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *