PEC po raz siódmy zakończył czytanie dzieciom!

Zakończyła się siódma edycja akcji PEC czyta dzieciom pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza.

„Lekcje ciepła” przeprowadziliśmy w klasach pierwszych szkół podstawowych na terenie Gniezna. Najmłodsi mieszkańcy pierwszej stolicy dowiedzieli się co to jest ciepło systemowe, jak dawniej radzili sobie ludzie zimą, poznali również ogromne znaczenie ekologii w codziennym życiu.

Podczas prowadzonych lekcji dzieci wykazywały dużą aktywność oraz zainteresowanie tematem ciepłownictwa i ekologii, chętnie rozwiązując quiz o cieple systemowym.

Każda „ciepła lekcja” nie mogła się odbyć bez firmowego Cieplika, który jak zawsze wywoływał uśmiech na twarzach uczniów. Była to również okazja to zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Wszystkie odwiedzone dzieci otrzymały od pracowników PEC – u książeczki pt. „Czerwony Kapturek w mieście zimą”, by móc czytać ją w domu z rodzicami.

Tradycyjnie, PEC w Gnieźnie Sp. z o.o. na zakończenie akcji PEC czyta dzieciom przygotował konkurs pt.: „Otul królika”.  Tym razem skierowany jest on do wszystkich klas szkół podstawowych w Gnieźnie. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

DSCN2304 DSCN2324 DSCN2276 DSCN2292

DSCN1817 DSCN2301

DSCN2282

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *