Początek sezonu grzewczego 2017/2018

Zgodnie z decyzją głównych odbiorców energii cieplnej dostarczanej przez  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o. o. od czwartku, tj. 14 września br. nastąpiło uruchomienie dostaw energii cieplnej do budynków mieszkalnych.

PEC przypomina, że dostawę energii do mieszkań i lokali użytkowych reguluje automatyka pogodowa, która po przekroczeniu nastawionych temperatur ogranicza pobór energii cieplnej do zera.

W przypadku chęci skorzystania z Ciepła systemowego w późniejszym terminie prosimy o kontakt z pracownikami Działu Przesyłu pod nr tel.: 428- 45-56 lub 57, tel. kom. 606 343 005.

4 Comments

  1. Szanowni Państwo
    Jestem lokatorem na ul budowlanych po nocy wieszkaniu temp spada do 18 czy też 17stopni a mam małe dziecko,a dogrzewanie mieszkanie ,,farelka jest bardzo niebezpieczne i boję się o siebie dziecko i lokatorów
    Kiedy będzie załączone ogrzewanie ?

    • Szanowny Panie. Dziękujemy za zgłoszenie niedogodności. Ubolewamy, że nie napisał Pan o który dokładnie budynek na ul. Budowlanych chodzi. PEC rozpoczął sezon grzewczy w dniu 15 września na wniosek największych odbiorców energii cieplnej. Dlatego też w pierwszej kolejności prosimy o kontakt z administratorem Pana budynku w celu sprawdzenia czy zlecił on naszej firmie rozpoczęcie sezonu grzewczego. PEC rozpoczyna dostawy energii cieplnej tylko na wniosek zarządcy nieruchomości lub administratora, z którym ma podpisaną umowę na sprzedaż i przesyłanie ciepła.

    • Nasze służby techniczne potwierdzają, że dostawa ciepła do budynku przy ul. Sikorskiego 2 została uruchomiona w piątek, 15 września br. Prosimy zatem o kontakt z administratorem Pana budynku w celu wyjaśnienia sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *