Namaluj Ciepło systemowe – konkurs

Zapraszamy Państwa do konkursu plastycznego na plakat wraz z hasłem dotyczący kampanii informacyjnej mającej na celu popularyzację „Ciepła systemowego”.

Konkurs ma rozwijać wyobraźnie.
Jest on organizowany wspólnie przez Miasto Gniezno i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie. Patronat nad konkursem przyjął Prezydent Miasta Gniezna, Pan Jacek Kowalski.
 
Celem konkursu jest propagowanie najbezpieczniejszego i bezobsługowego sposobu ogrzewania mieszkań i poboru ciepłej wody.
Organizatorom konkursu przyświeca myśl, że Ciepło Systemowe, mimo wytwarzania go z węgla jest ekologiczne. Centralizacja źródeł emisji zanieczyszczeń w miejscu wytwarzania Ciepła Systemowego umożliwia kontrolę przestrzegania obowiązujących norm emisyjnych, a także pozwala na likwidację tzw. niskiej emisji.
Konkurs skierowany jest głównie do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Uczestnikami konkursu mogą być jednak wszyscy mieszkańcy Miasta Gniezna, bez względu na wiek.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie prac plastycznych związanych z tematyką konkursu (plakatu) wraz z hasłem promującym kampanię informacyjną dotyczącą ciepła systemowego w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, ul. Lecha 6; 62-200 Gniezno (Referat Ochrony Środowiska pok. 47 II piętro) w terminie do dnia 8 czerwca 2010 roku.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *